czwartek, 8 maja 2014

Należy wierzyć w baśnie

„Pierwszy raz jak sięga pamięć, będzie magia, będzie śmiech” to jeden z wersów piosenki, rozpoczynającej niezwykły koncert „Należy wierzyć w baśnie”. Jego przedpremierowy pokaz Chrzanowianie mogli zobaczyć w minioną niedzielę, ale główna premiera dopiero przed nami.

Wydawać by się mogło, że to koncert dla dzieci, ale nic bardziej mylnego. Na przedpremierowym pokazie bawiły się zarówno osoby dojrzałe jak i nasi milusińscy. Dzieci mogły posłuchać utworów ze znanych im z telewizji czy kina bajek. Dorośli mogli powspominać własne dzieciństwo. Jedno jest pewne. Królował Disney.

Każdy pamięta romantyczną historię Pocahontas, czy niezwykle losy Simby z „Króla Lwa”. Do tak zacnego grona dołączyła jeszcze między innymi Elza i Anka z „Krainy Lodu”, Shrek, Fiona i Osioł ze „Shreka” czy wojowniczka „Mulan”. Co skłoniło IMPRESJĘ do wystawienia koncertu o tak magicznej tematyce? - Każdy z nas w środku posiada coś z dziecka. Nasze życie również jest jedną wielką bajką – tłumaczy Irena Paprocka, kierownik artystyczny grupy wokalnej.


Premierowy pokaz koncertu zobaczyć będzie można już 20 czerwca o godzinie 18 na deskach teatru „Sztuka” w Chrzanowie.


1 komentarz:

  1. super! szkoda że trochę daleko , ale kto wie może się uda dojechać

    OdpowiedzUsuń

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)