poniedziałek, 11 lipca 2016

Giganci polskiej sceny muzycznej w ENERGYLANDII

Wielkie Nazwiska i Wielkie Przeboje! Tak w skrócie można zobrazować kolejny już muzyczny event w Parku Rozrywki Energylandia! Mowa o Festiwalu Giganci Sceny RMF, podczas którego będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć prawdziwych tytanów polskiego przemysłu fonograficznego, których przeboje po dziś dzień nuci cała Polska! 16 lipca na scenie wystąpią: WILKI, PERFECT, DE MONO oraz zespół BRACIA z gościnnym udziałem KRZYSZTOFA CUGOWSKIEGO.

To wydarzenie muzyczne łączy pokolenia, dosłownie i w przenośni! Przeboje wymienionych zespołów do dziś usłyszeć można w wielu stacjach radiowych. Bilety dostępne są na dedykowanej stronie, kasach biletowych Parku Rozrywki Energylandia, Klubów ENERGY 2000 w Katowicach oraz Przytkowicach oraz salonach muzycznych EMPIK.

Kupując bilet na FESTIVAL GIGANCI SCENY RMF dostęp do wszystkich atrakcji Parku w czasie trwania koncertu jest darmowy!  Osoby zainteresowane biletami VIP dającymi dużo więcej udogodnień, w tym m.in. dostęp do Parku już od momentu otwarcia, w czasie trwania koncertów specjalnie wydzieloną strefę VIP z cateringiem oraz barkiem w cenie oraz wieloma innymi dodatkami, mogą je nabyć w cenie 400 złotych.

To nie koniec muzycznych wrażeń jakie tego lata czekają na gości w Energylandii! Oto  zestawienie planowany muzycznych festiwali w roku 2016:
30.07.2016 DISCO POLO FESTIVAL              
13.08.2016 80’S SUPERSTARS FESTIVAL       
20.08.2016 SUMMER FESTIVAL
27.08.2016 Kings Of Hardstyle Festival
4 komentarze:

 1. ja już mam bilet kupiony :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, koniecznie trzeba jechac, dzieki za wpis. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam w ubiegłym roku na latach 80-tych i teraz wybieram się specjalnie na PERFECT. Mam nadzieję, że i tym razem się nie zawiodę

  OdpowiedzUsuń
 4. jadę i mam nadzieję bawić się przednio, jak w ubiegłym roku!!!!!!

  OdpowiedzUsuń

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)