wtorek, 21 czerwca 2016

ENERGYLANDIA znów nas porwie do tańca

Szybka, energiczna i mocno rozgrzewająca! Taka była muzyka lat 90-tych! Każdy, kto chciałby jej posmakować na żywo będzie miał taką okazję już 25 czerwca podczas II edycji 90’s Superstars Festival! Czasy takich artystów jak Mr. President, Fun Factory, Loona, 2Unlimited, Haddaway, No Mercy czy Labouche powrócą! To właśnie ich występów możecie oczekiwać na scenie Energylandii w Zatorze!

Przedsprzedaż biletów cały czas trwa! Ceny w kolejnych pulach wynoszą: 109 zł, 129 zł, a dniu imprezy koszt biletu to już 149 zł. Bilety można kupować poprzez bileterię www.bilety.energylandia.pl/90, w kasach Parku Rozrywki Energylandia, kasach biletowych Klubów Energy 2000 w Katowicach i Przytkowicach, a także w salonach muzycznych EMPIK. Podkreślamy jednak, że liczba biletów w każdej puli jest ograniczona! Warto się zatem pośpieszyć z ich zakupem. Osoby zainteresowane biletami VIP dającymi dużo więcej udogodnień, w tym m.in. dostęp do Parku już od momentu otwarcia, w czasie trwania koncertów specjalnie wydzieloną strefę VIP z cateringiem oraz barkiem w cenie oraz wieloma innymi dodatkami, mogą je nabyć w cenie 400 złotych.

Kupując bilet na 90’s SUPERSTARS FESTIVAL dostęp do wszystkich atrakcji Parku w czasie trwania koncertu jest darmowy!
1 komentarz:

  1. Byłam na tej super imprezie w ubiegłym roku i wybieram się także teraz. Spodziewam się przynajmniej takiej samej, a może lepszej zabawy.

    OdpowiedzUsuń

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)