czwartek, 28 lipca 2016

Mega Gwiazda Eurodance na tegorocznym 90'festival w Bielsku

Jeszcze tylko 16 dni zostało do tegorocznego 90'festivalu w Bielsko - Białej. Jak co roku zapowiada się niesamowita impreza. Ubiegłoroczną uatrakcyjniła obfita ulewa, jednak nie przeszkodziła ona Fanom muzyki lat 90-tych w rewelacyjnej zabawie. Czy i tym razem tak będzie? Mam nadzieję, że pogoda nas rozpieści, jednak pewna jestem, że Fani nie zawiodą. Tym bardziej, że skład muzyczny jest zaiste zacny. 

Na scenie pod Dębowcem będziemy mogli usłyszeć hity ICE MC, Mark'a OH, Tewnty For Seven, Activate oraz Stachurskyego z piosenkami z ówczesnych lat. Jednak niewątpliwie największą atrakcją będzie występ niemieciej gwiazdy muzyki dance - zespołu Scooter. Zebrani pod Dębowcem fani będą mogli wysłuchać na żywo "How Much is The Fish", "Army of Hardcore" oraz wielu innych mega przebojów formacji. Bilety są nadal dostępne. Można je kupić TUTAJ.

Idea festiwalu narodziła się w roku 2013, aby udowodnić, że rynek muzyczny nie zapomniał o muzyce lat 90-tych. Dowodem na nieśmiertelną popularność tych brzmień były tłumy fanów przybyłych na I i II edycję imprezy. Dębowiec – malownicza i najpiękniejsza część Bielska-Białej zamieniła się w największą scenę eurodance w historii. Stanęły na niej gwiazdy naszych muzycznych wspomnień. 90’Festival to przede wszystkim muzyka, ale również rozrywka
i dodatkowe atrakcje: świetna zabawa w wesołym miasteczku dla najmłodszych, przepyszna uczta w specjalnej strefie gastronomicznej, strefa VIP dla wymagających, sklep z gadżetami imprezy, wystawcy oraz niespodzianki i konkursy.


2 komentarze:

  1. Potwierdzam,. Jest to impreza, na której powinno się być. Gwarantowany przyjemnie spędzony czas. Cudowna atmosfera

    OdpowiedzUsuń
  2. Koniecznie trzeba się wybrać :)

    OdpowiedzUsuń

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)