środa, 1 lipca 2015

Początek wakacji z gwiazdami muzyki lat 90 i 80. Mega impreza w Energylandii część 1

7 roller coasterów, karuzele, strzelnice oraz wiele innych atrakcji a w tle największe hity lat 90 i 80 wykonywane na żywo. Tak właśnie rozpoczęło wakacje niemalże 30 tysięcy ludzi, przybyłych do zatorskiej Energylandii.

W piątkowy wieczór 90 SUPERSTARS FESTIVAL rozpoczął się występem formacji Magic Affair. I jak sama nazwa zespołu obiecuje - było magicznie! Publiczność bawiła się w rytm między innymi: "In the middle of the night" i "Give me all your love".

Jako drugi wystąpił Ian Campbell znany jako Ice Mc. W wywiadzie dla Zatoki Kultury zdradził, że w naszym kraju jest po raz drugi. Ostatnio był tu jeszcze w latach 90-tych. Od tego czasu widzi, że wszystko się bardzo zmieniło. Polacy stali się bardziej otwarci, uśmiechnięci.Na scenie wystąpiła również Lyane Leigh, połowa z duetu E-rotic. Zaśpiewała między innymi:  "Max Don't Have Sex With Your Ex" i "Fred Come To Bed". Jako następna zaśpiewała Corona. Serca widzów zaskarbiła sobie wykonaniem swoich największych hitów: "Babe, babe" czy "Rythm of the night", wrażliwością i poczuciem humoru, którymi wykazała się schodząc do swoich niepełnosprawnych fanów oraz w momencie, gdy na scenie rozpiął się jej pasek od spodni. 

Holenderski zespół Vengaboys poderwał publiczność do tańca swoimi hitami: "Up and Down", "Sha la la la" czy "Uncle John from Ibiza". Kwartet powstał w 1997 roku i cały czas grają w stałym składzie.Dr Alban również poderwał do tańca fanów. Tłumy śpiewały "It's my life" i "Sing Hallelujah". W trakcie występu artysty mogliśmy podziwiać odpalone race. - To niesamowite uczucie usłyszeć "It's my life" na żywo - mówił podekscytowany pan Marek, który na imprezę przyjechał ze Śląska. - To aż nierealne, że tylu ludzi kocha taką muzykę jak my - panu Markow i wtóruje pani Iza.
Wśród gości gości 90 SUPERSTARS FESTIVAL w Energylandii był również Mr. President, który wraz z nowym chórkiem przywitał się mega hitem "Coco Jambo" a pożegnał "Jojo Action". Fun Factory już po raz drugi w Polsce dał niesamowity koncert. Zarówno artyści jak i publiczność szalała do rytmów "I wanna be with you", "don't go away" czy "Celebration". Zespół wykonał również hit formacji Ottawan "Hands Up" w zupełnie nowej aranżacji.


"I've got the power" oraz "Rythm is a dancer" w oryginalnej wersji mogliśmy usłyszeć dzięki Turbo B. i Snap. Warto nadmienić, że podczas całego festiwalu można było korzystać również z atrakcji, jakie są na terenie zatorskiej Energylandii. "Lonely", "Remember the time" czy "Johnny B." to tylko niektóre utwory wykonane przez niemieckiego rapera - Nanę, Artysta po raz pierwszy odwiedził Polskę, jednak po tak gorącym przyjęciu przez publiczność, mamy nadzieję, że na tym się nie skończy.

Gościem pierwszego dnia festiwalu byli również Alexia, Captain Jack oraz Dj. Sash. Z przyczyn niezależnych od nas, ani od organizatorów, nie mogliśmy już zarejestrować materiału, jednak zapewniamy, że tak gorącego przyjęcia chyba nikt się nie spodziewał. Alexię mogliśmy podziwiać w naszym kraju już po raz drugi. W ubiegłym roku wokalistka zaśpiewała podczas pierwszej edycji 90'festival w Bielsku Białej. Dj Sash będzie gościem tegorocznej edycji wyżej wymienionej imprezy. Warto nadmienić, że w trakcie festiwalu odbył się niesamowity pokaz laserowy utworzony przez firmę Mediam. 

2 komentarze:

  1. Super relacja, świetne fotki, aż żałuję, ze nie mogłam tam być...

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudownie się to ogląda, poproszę o więcej :-)

    OdpowiedzUsuń

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)