środa, 29 lipca 2015

Festiwal Energii 2015 - mega promocja dla młodzieży

Bajm, Luxtorpeda i Pectus to gwiazdy tegorocznej, ósmej już edycji Festiwalu Energii, jednej z najpopularniejszych imprez letnich na terenie Jaworzna. W najbliższą sobotę na Stadionie Miejskim będzie można zobaczyć też wiele innych atrakcji. Bilety nadal są w sprzedaży.

Festiwal rozpocznie się o godzinie 18, występem grupy PECTUS. Zespół powstał w 2005 roku w Rzeszowie. Na swoim koncie mają m.in. Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Carpathia Festiwal" oraz Słowik Publiczności na Sopot Festiwal 2008. Ich największym przebojem jest piosenka "To, co chciałbym Ci dać".
foto z oficjalnej strony zespołu www.pectus.com.pl
Dwie godziny później - o 20:00 zagra dla nas LUXTORPEDA, zespół rockowy założony przez Roberta Friedricha, znanego z Acid Drinkers, Arka Noego czy 2TM23, w 2010 roku. W tym czasie wydali 3 płyty, poruszając jedne z ważniejszych tematów polskiego społeczeństwa.


Bajm to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na jaworznickim stadionie zagra o godzinie 22:00.  Zespół istnieje od 1978 roku. Od samego początku, jego wokalistką jest Beata Kozidrak. Nie sposób zliczyć ilość przebojów, jakie mają na swoim koncie, jednak do najważniejszych należą: "Józek, nie daruję Ci tej nocy", "Piechotą do lata", "Co mi Panie dasz?" oraz wiele innych.

foto www.pap.pl
Tegoroczną imprezę uświetni Festiwal Sztuk Wizualnych VIDEOzone. Na specjalnej scenie wystąpią:

21:00 - Dj Set
22:00 - The Dumplings
23:00 - konkurs Videozone
00:30 - Trap'n'Twerk
1:30 - Flirtini
Nie zabraknie również teatru ognia i show pirotechnicznego.

Bilety do 31 lipca można nabyć w cenie 10 zł dla dzieci i młodzieży uczącej się, oraz 15 zł dla pozostałych osób. Można je zakupić na portalu TICKETPRO, w sklepach Media Markt, Media Expert, Saturn i Empik, w sklepie Tabak (Centrum Handlowo - Usługowe "Manhattan") oraz w sklepie muzycznym "Po schodkach" (ul. Sienkiewicza 9). Sprzedaż biletów prowadzona jest też w Hali Widowiskowo - Sportowej, oraz w punkcie kasowym na jaworznickim rynku w godz. 13:00 - 21:00.


Spóźnialscy będą mogli nabyć bilet również w dniu imprezy, ale wtedy będzie on kosztował już 25 zł! Jednak dobrą wiadomością jest to, że z okazji 15-lecia MCKiS, osoby, które urodziły się w 2000 roku oraz dzieci do 7 roku życia będą miały wstęp gratis. Trzeba mieć jednak ze sobą legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości
2 komentarze:

  1. oooo, a już myslalem, ze w tym roku zrezygnowali z festiwalu energii. Na Chrzanowie nie ma zadnej informacji na ten temat :/ Dobrze, ze na was mozna liczyc. Jutro w empiku kupie bilet i wio na luxtorpede :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No i super będzie zabawa.

    OdpowiedzUsuń

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)