środa, 18 lutego 2015

Wielki powrót Scorpionsów

Fani zespołu Scorpions mają nie lada powód do świętowania. 23 lutego światło dzienne ujrzy najnowszy album tej legendarnej formacji "Return to Forever". Na krążku znajdzie się 12 utworów w wersji podstawowej oraz 16 w wersji rozszerzonej.

Krążek został wydany z okazji 50-tej rocznicy istnienia zespołu. - To naprawdę niezwykłe. Cieszę się, że zespół, który założyłem, przez te wszystkie lata przeżył bez szwanku - mówi Rudolf Schenker, założyciel zespołu. - Gdy cały świat zalała fala grungu, my byliśmy w stanie utrzymać się we własnym stylu pozyskując cały czas nowych fanów, co dla mnie jest niesamowite - dodaje Schenker. 
w 2010 roku zespół osiągnął punkt, w którym planowali przejść na muzyczną emeryturę, jednak w 2013 roku zespół ruszył w światowe tournee, które przyniosło powiew świeżego powietrza.

Na płycie zagościli Mikael Nord Anderson i Martin Hansen, znani już z materiału nagranego dla "MTV Unplugged". - Przez lata mieliśmy głowę pełną niesamowitych pomysłów, których nie mogliśmy zamieścić na naszych krążkach ze względu na ograniczoną pojemność. Dlatego postanowiliśmy wydać płytę, na której zamieściliśmy to, co od lat nam grało w duszy - mówi Matthias Jabs, gitarzysta. 

Utwory z najnowszej płyty zapewne będzie można usłyszeć na żywo, podczas tegorocznego koncertu Scorpionsów w łódzkiej hali Atlas Arena. Bilety są już w przedsprzedaży tutaj

Oto lista utworów znajdujących się na najnowszej płycie Scorpions "Return to forever".

Going Out With A Bang
We Built This House
Rock My Car
House Of Cards
All For One
Rock 'N' Roll Band
Catch Your Luck And Play
Rollin' Home
Hard Rockin' The Place
Eye Of The Storm
The Scratch
Gypsy Life

The World We Used To Know (bonus deluxe edition)
Dancing With The Moonlight (bonus deluxe edition)
When The Truth Is A Lie (bonus deluxe edition)
Who We Are (bonus deluxe edition)
Delirious (bonus iTunes)


2 komentarze:

  1. świetny blog ! :) Zapraszam do siebie http://wierze-w-cieplo-dni.blogspot.de/

    OdpowiedzUsuń

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)