piątek, 5 grudnia 2014

Czarodzieje uśmiechu zaczarują nas po raz czwarty

Jak co roku restauracje Mc'DONALD'S na całym świecie organizują akcję McHAPPY DAY w celu zebrania funduszy na pomoc w leczeniu chorych dzieci. W Polsce odbywa się ona pod hasłem "NIE nowotworom u dzieci".

8,90 zł - tyle będzie kosztowała płyta "Czarodzieje Uśmiechu 4", którą już od 11 grudnia będziemy mogli nabyć we wszystkich restauracjach Mc"DONALD'S. Cały dochód przeznaczony zostanie na budowę Domu Rodzinnego przy Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie - Prokocimiu. W tym domu będą mogły mieszkać rodziny, których dzieci przebywają na szpitalnych oddziałach - mówi dr hab. med. Maciej Kowalczyk, Dyrektor Naczelny. - Taka inicjatywa pomoże małym pacjentom lepiej znieść te ciężkie chwile - dodaje. 

Płyty z cyklu "Czarodzieje Uśmiechu" powstają z inicjatywy Majki Jeżowskiej, która jest przewodniczącą Rady Fundacji Ronalda Mc'Donalda w Polsce. Na krążku znajdziemy znane nam piosenki z repertuaru Majki ale w całkiem nowych, zimowych aranżacjach. W niezwykłych duetach  z dziećmi wykonają je największe polskie gwiazdy współczesnej muzyki: Urszula, Hania Stach, Damian Ukeje, Olga Bończyk, Andrzej Krzywy, Natalia Szroeder, Rafał Brzozowski i oczywiście sama Majka Jeżowska. 
1 komentarz:

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)