poniedziałek, 1 września 2014

wydarzenia kulturalne we wrześniu na Śląsku i w Małopolsce

 
Witam Was serdecznie. Na fun page obiecałam, że wieczorem będziecie mieć niespodziankę i dotrzymuję słowa. Od dziś, każdego 1-go dnia miesiąca będziecie mieć zapowiedzi na najważniejsze imprezy kulturalne, jakie będą odbywały się na Śląsku i w Małopolsce. Jeśli o czymś zapomnimy, lub nie dowiemy się o tym, a Wy będziecie wiedzieć, dawajcie znać w komentarzach o reszcie imprez:) Będziemy je dopisywać:) Tak więc we wrześniu zapraszamy na:

1 - 8 września - wystawa fotografii Pat York "Covered - uncovered" w centrum Kultury Katowice im. Krystyny Bochenek - Na wystawie Pat York będą prezentowane między innymi portrety: Andy'ego Warhola, Georga Lucasa, Jane Findy i innych.

3 - 5 września - XIV Międzynarodowy Festiwal „Młodzi artyści w Krakowie” - będzie okazja by posłuchać muzyki w wykonaniu młodych, niezwykle utalentowanych artystów z kraju i zagranicy. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj

30 sierpnia do 7 września, w siedmiu miastach województwa śląskiego, wystąpią zespoły folklorystyczne z Włoch, Chin, Czech, Turcji, Rumunii, Białorusi, Indonezji, Słowacji, Serbii i Polski. Więcej info na ten temat znajdziecie tutaj

5 do 17 września - o godzinie 17 w katowickiej Galerii Szyb Willson odbędzie się Wystawa i warsztaty fotografii dokumentalnej BZ WBK Press Foto 2014. Tu znajdziecie więcej info na ten temat. 


7 września - od godziny 14:00 zapraszamy na "Ziemniaczysko pod Lipowcem". Oprócz występów zespołów lokalnych, "Kabaretu Młodych Panów" i zespołu "Trubadurzy" można będzie skosztować ziemniaków "po cabańsku" i innych lokalnych rarytasów. Wstęp bezpłatny. Pełen program dostępny jest tutaj.

12 września - o godzinie 19:00 odbędzie się inauguracja sezonu artystycznego Śląskiej Orkiestry Kameralnej. Wystąpi Marianna Vasileva. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

12 do 14 września - 13 Rybnickie Prezentacje Filmu Niezależnego "RePeFeNe 2014" w Domu Kultury Chałowice. Pełen program dostępny jest tutaj

12 do 14 września - Chrzanowskie Dni Fantastyki - rarytas dla fanów fantastyki. Zapraszamy w godzinach 10 - 18

19 do 21 września - Bytom Film Festiwal. Więcej info na ten temat znajdziecie tutaj
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)