środa, 4 czerwca 2014

Koncert Budki Suflera na 40 lecie istnienia zespołu

Czerwiec to nie tylko miesiąc do wakacji, ale również czas, kiedy rozpoczynają się plenerowe koncerty. Taki właśnie miał miejsce w minioną niedzielę. Na chrzanowskiej scenie stanął zespół "Budka Suflera", który w tym roku obchodzi piękną, 40 - tą rocznicę istnienia.

Muzycy zrobili swoim fanom nie lada niespodziankę. Do wspólnego występu zaprosili również wcześniejszych wokalistów: Izabelę Trojanowską, która zaśpiewała "Wszystko, czego dziś chcę" i "Tyle samo prawd ile kłamstw" oraz Felicjana Andrzejczaka. Wokalista wraz z zespołem wykonał "Za ostatni grosz", "Jolka Jolka pamiętasz" i "noc komety".

Zespół został przyjęty niesamowicie ciepło zarówno przez fanów starszych jak i młodsze pokolenie. - Jest to dla nas niesamowite, że nasze piosenki znają zarówno osoby w naszym wieku jak i młodzież - mówi Tomasz Zaliszewski, menager i perkusista "Budki Suflera". Krążą pogłoski, że zespół kończy swoją działalność, jednak o to zapytamy za miesiąc, na jaworznickim Festiwalu Energii, na relację z którego zapraszamy już dziś.

Chrzanowska publiczność pokazała, że Budka Suflera łączy pokoleniaZespół do wspólnego występu zaprosił niesamowitych gości: Felicjana Andrzejczaka

i Izabelę Trojanowską
koncertu wysłuchał również Jerzy Styczyński - basista zespołu Dżem

Sweet focia z Krzysztofem Cugowskim. Kto by nie skorzystał:)

1 komentarz:

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)