wtorek, 11 sierpnia 2015

Giganci Sceny RMF już za 3 dni zagrają w Energylandii

Wielkie osobistości polskiej sceny muzycznej zagoszczą w najbliższy piątek w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze, koło Oświęcimia. Któż w Polsce nie zna "Kryzysowej Narzeczonej", "Słodkiego Miłego Życia", "Whisky" czy "Białej Armii"? Tym razem będziemy mogli to usłyszeć na żywo.

Bajm, to formacja, której chyba nie trzeba Polakom przedstawiać. Od wielu lat w polskich rozgłośniach radiowych królują przeboje: "Biała Armia", "Józek, nie daruję Ci tej nocy", "Nie ma wody na pustyni" czy "Dwa serca dwa smutki". Autorką wszystkich przebojów jest Beata Kozidrak, wokalistka zespołu. 
Nie inaczej jest z zespołem Lady Pank. Rockmani od wielu lat trzymają się swojego własnego stylu muzycznego, co dało im zaszczytne miejsce wśród legend polskiego rocka. Nie bez echa przeszły również ich wyczyny w życiu osobistym, o których często możemy przeczytać w kolorowych czasopismach oraz usłyszeć w hitach: "Kryzysowa narzeczona", "Marchewkowe pole", "Znowu pada deszcz" czy "Zawsze tam gdzie Ty". 
14 sierpnia, na scenie w Parku Rozrywki Energylandia, wystąpi również zespół Dżem. Fani będą mogli usłyszeć ballady autorstwa pierwszego, nieżyjącego już wokalisty, Ryszarda Riedla, jak i śpiewającego obecnie Macieja Balcara. Jego "Do Kołyski" oraz "Whisky", "Złoty Paw" czy "Sen o Victorii" zna każdy prawdziwy fan polskiego bluesa.
Czwartą gwiazdą, która zasili szeregi festiwalu Giganci Sceny RMF, będzie zespół Kombi. Formację tą znamy doskonale z singli: "Słodkiego miłego życia", "Black and white", "Nasze rendes-vous " czy najnowszych: "Gdzie jesteś dziś" i "Most w Avignion". 

Warto dodać, że jak zawsze, podczas festiwalu, czynne będą wszystkie atrakcje dostępne w Energylandii, z których można będzie korzystać w ramach zakupionego biletu. A jeśli ktoś jeszcze takiego biletu nie posiada, podpowiadamy, że można go zakupić klikając TUTAJ lub w dniu festiwalu w kasie Energylandii. 


1 komentarz:

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)