niedziela, 16 czerwca 2013

Paweł Paprocki. Fantastyczny koncert młodego wokalisty w Krakowie


Zjawiskowy. Tym jednym słowem można opisać piątkowy występ Pawła Paprockiego w Krakowskim Parku Jordana. Młody wokalista zaśpiewał utwory z repertuaru polskiej i światowej estrady. Pokazał, że równie dobrze czuje się w repertuarze Edith Piaf, Michaela Jacksona ale i Czesława Niemena.fot. Paprocky

Paweł Paprocki, to przesympatyczny, niezwykle skromny dwunastolatek. Jest laureatem wielu prestiżowych konkursów muzycznych, niedługo zacznie naukę gry na fortepianie w Państwowej Szkole Muzycznej II Stopnia.  W telewizyjnym show „Mam Talent” doszedł do półfinału. Wraz z Majką Jeżowską i innymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, nagrał cykl płyt „Czarodzieje Uśmiechu”. Te wszystkie osiągnięcia to zapewne nie koniec jego drogi muzycznej, gdyż taki talent będzie niezwykle ciężko ukryć.    
          
fot. Paprocky
Niewątpliwie cechuje go wszechstronność i brak zaszufladkowania do jednego gatunku muzycznego. Choć sam wokalista podkreśla, że największy wpływ na jego zamiłowania muzyczne miały utwory  Edith Piaf. 

fot. Paprocky
Piątkowy występ Pawła zorganizowany był z okazji 50 – lecia Młodzieżowego Domu Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie. Pomimo coraz późniejszej pory dnia i niewątpliwie dokuczających komarów, zgromadzeni słuchacze zostali porwani do tańca przez indywidualną aranżację utworów. – Jestem zaskoczony tak miłym i pozytywnym przyjęciem przez gospodarzy. Cieszy mnie również, że publiczność tak fajnie się bawiła – mówi Paweł Paprocki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)