poniedziałek, 24 czerwca 2013

Kamil Bednarek rozkołysał Trzebinię.

Małgorzata Foremniak przepowiedziała, że cała Polska kołysać się będzie w  rytm muzyki reggae, którą wykonuje Kamil Bednarek. I wiele się nie pomyliła. Deszczowa  aura i złośliwe komary nie wystraszyły fanów wokalisty, który w sobotni wieczór wystąpił wraz ze swoim zespołem, podczas tegorocznych Dni Trzebini. Artysta podczas występu nawoływał do miłości i pokoju wśród ludzi.
Bednarek śpiewa od 2008 roku jednak Polska usłyszała o nim po występie w trzeciej edycji programu „Mam Talent”, gdzie zajął drugie miejsce. Od tego czasu wydał 2 płyty wraz z zespołem Starquard Muffin. Stał się jednym z najpopularniejszych polskich artystów sceny muzycznej, a jego utwory nucą ludzie bez względu na wiek i płeć.
Podczas trzebińskiego koncertu Bednarek zaśpiewał między innymi: „Ganja” , „Szanuj”, „Nie chcę wyjeżdżać stąd”, „Cisza” czy „Dancehall Queen”. Jednakże w jego repertuarze nie zabrakło covera Marka Grechuty „Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”. – Co jest dla Was najważniejsze? Muzyka? Przyjaźń? Dla mnie ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy – mówił Kamil Bednarek. – Dlatego kochajcie się i szanujcie – dodał.  Więcej zdjęć z koncertu dostępnych jest tutaj

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)