wtorek, 1 listopada 2016

Disco Attack nadciąga!

Kochasz muzykę DISCO i DISCO POLO? Znasz na pamięć wszystkie największe przeboje? Uwielbiasz magiczny klimat festiwali w największych halach koncertowych Polski? Lubisz się śmiać, tańczyć i spotykać ze znajomymi? Zatem to właśnie dla Ciebie jest nasz festiwal: DISCO ATTACK!
Miejsce naszego festiwalu czyli katowicka Hala Spodek to nowoczesny obiekt, który gwarantuje dobrą zabawę bez ryzyka pogodowego. Idealna logistyka, rozbudowana siatka komunikacyjna, łatwość w dotarciu do celu oraz profesjonalne zaplecze gastronomiczne to klucz do sukcesu! A nasze gwiazdy dołożą wszelkich starań aby roztańczyć Was i naładować dobrą energią!
Wspólnie z wami, przeżyjemy ten wieczór z najbardziej znanymi artystami Disco Polo przy wspaniałej scenerii największej śląskiej hali. Wyremontowany i odnowiony Spodek , punktualnie o 18:00 otworzy się przed Wami swoje bramy. Najnowocześniejsze nagłośnienie zapewni odpowiednią atmosferę festiwalu a o efekty wizualne zadbają najlepsi fachowcy. Przeżyjemy niezapomniane chwile!
W sobotę 12-go listopada na drugiej edycji DISCO ATTACK wystąpią największe gwiazdy muzyki Disco Polo w Polsce!
Już dziś zarezerwuj ten listopadowy wieczór na festiwal DISCO ATTACK aby spotkać, zobaczyć ale przede wszystkim usłyszeć największe gwiazdy Disco i ich hity! 
25 zespołów na jednej scenie - bilety już od 59,00 zł!
Przygotujcie się na największe emocje!


1 komentarz:

KAŻDY KOMENTARZ I KAŻDA OBSERWACJA MOTYWUJE NAS DO DALSZEJ PRACY. DZIĘKUJEMY:)